O nás

Firma AMAKO, spol. s.r.o. vznikla v roce 1995 a od svého založení vyrábí stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení, pro dopravní signalizaci, dekorativní a železniční stožáry, sloupky pro dopravní značky a ocelové konstrukce k nejrůznějšímu použití. Používáme nejmodernějším výrobní zařízení - automatické, poloautomatické stroje a počítačem řízený stroj, což spolu s kvalifikovanými pracovníky zaručuje vysokou kvalitu naší výroby.

Politika kvality společnosti

Kromě standardního sortimentu výrobků uvedeného v katalogu pro vás vyrobíme také atypické stožáry a výložníky podle vašich návrhů, výkresů a požadavků. Stožáry jsou vyráběny z kvalitních ocelových bezešvých a svařovaných trubek podle evropské normy EN 40 - 5 s doloženými hutními atesty a jsou z vnější i vnitřní strany upravovány žárovým zinkováním podle normy ČSN EN ISO 1461, která zaručuje pozinkování materiálu rovnoměrnou vrstvou zinku 0,07 – 0,087 mm. Tato povrchová úprava zajišťuje bezúdržbový provoz a vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům po celou dobu životnosti. Stožáry žárově zinkované je možno lakovat kvalitními dvousložkovými laky dle stupnice RAL.

Všechny typové stožáry mají statické výpočty a jsou certifikovány Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha s.p., zkušebna č. 204 nebo TDS Brno. Výrobky dodáváme v krátkých dodacích lhůtách a zajišťujeme i jejich dopravu na místo určení. Dále nabízíme doplňující výrobky k veřejnému osvětlení jako jsou patice, elektrovýzbroje, svítidla, atd. Na základě poptávky vám rádi nabídneme optimální řešení výběru stožárů a výložníků a ochotně zodpovíme případné dotazy osobně nebo telefonicky.

 

Certifikáty společnosti

AMAKO - certifikát ISO

AMAKO - certifikát stálosti vlastností