Jednička mezi výrobci stožárů veřejného osvětlení
CZ | HU (+420) 469 695 869 | amako.hm@amako.cz

Časté dotazy

Co je termoplast?

Jedná se o povrchovou úpravu ocelových stožárů VO nanesením termoplastického práškového povlaku tl. 0,35-0,40mm, který se vlivem vysoké teploty spojí. Vzniklé spojení má velmi vysokou adhezi, tj. dokonalé spojení s podkladem s proniknutím do struktury materiálu.

Dostanu ke zboží prohlášení o shodě?

V současnosti nahrazuje prohlášení o shodě, osvědčení o stálosti vlastností, které si můžete stáhnout v sekci ke stažení.  Osvědčení o stálosti vlastností zahrnuje veškeré výrobky uvedené v katalogu. Prohlášení o shodě se vystavuje na žádost zákazníka, pouze u atypických výrobků.

Jak stožáry dopravujete?

Zajišťujeme dopravu vlastní autodopravou na místo dodání dle předem dohodnutých podmínek.

Vykládku zboží zajišťuje odběratel.

Jaké jsou termíny dodání?

Termíny dodání závisí na momentální vytíženosti výroby. Obecně lze konstatovat, že termín dodání žárově zinkovaných výrobků se pohybuje v rozmezí 2–4 týdnů od objednání. U stožárů žárově zinkovaných a následně lakovaných se termíny prodlužují na 4–6 týdnů.

Jaké výhody mají manžety?

Ocelová, plastová manžeta mají za úkol co nejvíce ochránit stožár v bodě vetknutí, kde je stožár nejvíce vystaven koroznímu prostředí.

Jaký je průměr svítidla k nasazení na výložník?

Veškeré typy výložníků vyráběné firmou AMAKO, spol. s r.o. končí průměrem 60mm, lze tedy nasadit svítidlo, které má úchyt na daný průměr 60mm. Pokud máte svítidlo s jiným průměrem uchycení, lze vyrobit  požadovaný výložník na zakázku.

Jsou stožáry pozinkované?

Ano, základní ochrana proti korozi je provedení žárového zinkování dle ČSN EN 1461.

Kde všude distribuujete stožáry?

V současnosti jsme největším prodejcem stožárů v České republice, dále působíme na Slovensku a v Maďarsku. Přes naše obchodní partnery dodáváme do Německa, Bulharska, Slovinska. V současné době začínáme spolupracovat s Rakouskem.

Lze stožáry nalakovat?

V kooperaci s významnými lakovnami v České republice vám zajistíme lakování stožárů v provedení vzorníku RAL, nebo AKZO.

Z čeho stožáry vyrábíte?

Stožáry jsou vyráběny z kvalitních bezešvých a svařovaných trubek v jakostech S235, S235 JRH, S350 J2H doložených hutními atesty a jsou povrchově upravovány žárovým zinkováním (z vnější i vnitřní strany) podle normy ČSN EN 1461.

Neváhejte se nás zeptat

Proč se spolehnout na AMAKO?

Nějvětší výrobce v ČR
Největší výrobce v ČR

Díky neustálému vývoji produktů a zlepšování souvisejících služeb, jsme se stali největším výrobcem stožárů pro osvětlení v ČR.

Skvělý poměr kvality a ceny
Skvělý poměr kvality a ceny

Moderní a efektivní nastavení výrobního procesu nám umožňuje zachovat příznivou cenu produktů při zachování špičkové kvality.

Dodání až na místo
Dodání až na místo:

Máme vlastní velké nákladní vozy a vaši objednávku vám tak bez problémů doručíme na jakékoliv místo budete potřebovat.

Sídlo firmy

AMAKO, spol. s r.o.
Havlíčkova 1023
538 03 Heřmanův Městec

Výrobní závod

AMAKO, spol. s r.o.
Šakvická 13
693 01 Strachotín

Potřebujete poradit?

Stanislav Vondra
Stanislav Vondra

Obchodně–technický manažer

777 023 603
vondra@amako.cz

© AMAKO, spol. s r.o. | Web od zelene.kiwi