Jednička mezi výrobci stožárů veřejného osvětlení
CZ | HU (+420) 469 695 869 | amako.hm@amako.cz

O nás

O firmě AMAKO spol. s r.o.

Firma AMAKO spol. s r.o. vznikla v roce 1995 a specializuje se na výrobu a prodej ocelových stožárů a výložníků pro široké použití jako např. veřejné osvětlení, dopravní signalizaci, stožáry pro přisvícení přechodů pro chodce, dekorativní stožáry a výložníky, železniční stožáry, osvětlovací věže, trakční a vlajkové stožáry, reklamní stožáry, stožáry pro bleskosvody nebo pro kamerové a satelitní systémy a stožáry pro radary či rozhlas. Zkušení pracovníci jsou schopni vám vyrobit také atypické stožáry přesně podle vašeho přání.

Sídlo firmy se nachází v Heřmanově Městci, ke kterému časem přibyla provozovna a výrobní závod ve Strachotíně a brzy vzniklo také obchodní zastoupení pro Slovensko a Maďarsko, které najdete v Rimavské Sobotě. Nově i obchodní zastoupení pro Rakousko a Německo. V Českých Budějovicích má firma svou obchodní kancelář. V Polsku firma AMAKO spolupracuje s nadnárodní společností se sídlem v USA, která má u našich sousedů své zastoupení. Firma úzce spolupracuje s projekčními kancelářemi, architekty, projektanty, světelnými techniky, či zastupiteli měst a obcí. Zákazníky tvoří velkoobchody s elektrotechnickým materiálem, města, obce, technické služby, montážní firmy nebo správci veřejného osvětlení.

AMAKO - sídlo

Neváhejte se nás zeptat

Proč se spolehnout na AMAKO?

Nějvětší výrobce v ČR
Největší výrobce v ČR

Díky neustálému vývoji produktů a zlepšování souvisejících služeb, jsme se stali největším výrobcem stožárů pro osvětlení v ČR.

Skvělý poměr kvality a ceny
Skvělý poměr kvality a ceny

Moderní a efektivní nastavení výrobního procesu nám umožňuje zachovat příznivou cenu produktů při zachování špičkové kvality.

Dodání až na místo
Dodání až na místo:

Máme vlastní velké nákladní vozy a vaši objednávku vám tak bez problémů doručíme na jakékoliv místo budete potřebovat.

Sídlo firmy

AMAKO, spol. s r.o.
Havlíčkova 1023
538 03 Heřmanův Městec

Výrobní závod

AMAKO, spol. s r.o.
Šakvická 13
693 01 Strachotín

Potřebujete poradit?

Stanislav Vondra
Stanislav Vondra

Obchodně–technický manažer

777 023 603
vondra@amako.cz

© AMAKO, spol. s r.o. | Web od zelene.kiwi